– Lublin Lubi Larpy

LubLarp 2016 | Na Przełęczy Mgieł

LubLarp 2016 to seria larpów, które odbędą się w Lublinie do końca roku. Zapraszamy Was na dobre i sprawdzone gry od uznanych twórców z całej Polski. Mamy nadzieję, że starzy wyjadacze spotkają się na nich z początkującymi larpowcami. Liczymy na nowe znajomości, wymianę doświadczeń i dalszą popularyzację larpów w Lublinie. Zaczynamy monastyrowym larpem „Na Przełęczy Mgieł” Marcina Słowikowskiego. O kolejnych tytułach będziemy decydować wspólnie, więc koniecznie śledźcie nasz fanpage i grupę na Facebooku!

 

Na Przełęczy Mgieł

Bardania latem wygląda piękniej niż jakikolwiek inny zakątek Dominium. Zielone górskie łąki porośnięte kwieciem, wysokie szczyty pasma Dervah, na których wciąż leży śnieg i strzeliste wieże Katedry Światła majaczące w oddali. Trzy karoce trzema różnymi drogami przemierzają góry w kierunku Cynazji. Zanim jednak ich pasażerowie dotrą do stolicy elegancji, spotkają się w oddalonym od świata i cywilizacji zakątku nazywanym przez Bardańczyków Przełęczą Mgieł. Ten czas może być brzemienny w skutki nie tylko dla nich, ale i dla całego Dominium.

„Na Przełęczy Mgieł” to larp osadzony w realiach systemu RPG Monastyr. Rzecz dzieje się w małej bardańskiej wiosce. Oś fabularna opiera się na wzajemnych relacjach pomiędzy trzema krajami: Bardanią, Nordią i Cynazją, a co za tym idzie, większą rolę będą odgrywały polityka i dyplomacja.

gdzie: Fantastyczne Centrum Kultury, ul. Lwowska 12
kiedy: 6 sierpnia 2016, godz. 12:00
czas trwania: 4-5 godzin
liczba graczy: 14 (10 ról męskich i 4 role kobiece)
sugerowany wiek uczestników: 16+
zapisy: pod adresem info@lublarp.pl. Prosimy o podanie w treści maila imienia, nazwiska i numeru telefonu kontaktowego.

Na Przełęczy Mgieł

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Miasta Lublin.