– Lublin Lubi Larpy

Improwizacje na wakacje | Akty wiary

Zapraszamy co dwa tygodnie w środowe wieczory na patio zaprzyjaźnionego Pożegnania z Afryką do wzięcia udziału w grach improwizacji. Startujemy już 25 lipca o godz. 18:00, świeżutkim scenariuszem, który premierę miał na Dreamhaven.

„Akty wiary” Klaudii Toruń to gra o relacjach partnerskich i granicach zaufania. W poszczególnych aktach poznamy różne pary, które chcą być ze sobą, ale ich związki nie są pozbawione problemów. Chętne osoby zaimprowizują scenki, a publiczność zdecyduje, czy dać wiarę wyjaśnieniom i wymówkom. Co znaczy ta szminka na kołnierzyku? Dlaczego nigdy nie wychodzimy razem z twoimi znajomymi? Czy ty czytasz moje prywatne wiadomości na Facebooku? To tylko kilka przykładów. Gra może być komedią, ale nie pozbawioną morału.

Przed rozpoczęciem scenariusza planujemy krótką rozgrzewkę impro.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku.

Jeepformy to gry improwizacji, które zakładają aktywny udział publiczności. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby zagrać jedną z ról albo po prostu popatrzeć i pośmiać się razem z nami. To świetna okazja dla początkujących, którzy do tej pory tylko słyszeli, że larpy to dobra zabawa, ale dotąd nie mieli okazji spróbować.

Improwizacje na wakacje

Zapraszamy na patio kawiarni Pożegnanie z Afryką, przy ul. Złotej 3