– Lublin Lubi Larpy

Konferencja Larpowa Kola 2017

Inspiracja, Innowacja, Integracja

10-12 lutego 2017, Centrum Spotkania Kultur w Lublinie

Kola jest konferencją hobbystyczną poświęconą larpom, miłośnicy larpów spotykają się na niej, by wymienić się wiedzą, doświadczeniami, podsumować larpowe wydarzenia minionego roku i zastanowić się, co przyniesie przyszłość oraz w jakim kierunku warto się rozwijać, by robić coraz lepsze larpy.

Kola to okazja, by wysłuchać lub poprowadzić pasjonujący wykład, wziąć udział w dyskusji bądź warsztatach oraz poznać lepiej innych larpowców z Polski. A wszystko to w kreatywnej i przyjaznej atmosferze!

Kola 2017 była otwarta zarówno dla doświadczonych larpowców, jak i nowoprzybyłych. Naszym celem było dotarcie do jak największej ilości środowisk – zwłaszcza tych, które wcześniej unikały rozgłosu na polskiej scenie larpowej. Pragnęliśmy też przyciągnąć osoby, które nie tworzą już czynnie larpów, ale nadal posiadają cenną wiedzę, którą mogą się podzielić.

PROGRAM

NAGRANIA Z KONFERENCJI

PUBLIKACJA KONFERENCYJNA
Kolaż. O larpach inaczej

publikacja2017Tak, jak zapowiadaliśmy od początku, publikacja towarzysząca Koli 2017 jest zupełnie inna niż dotychczasowe… Mały przedsmak możecie zobaczyć poniżej, a własny egzemplarz już teraz nabyć u naszego partnera – Rekwizytornia sklep LARPowy. Wersję elektroniczną publikacji można pobrać ze strony internetowej Koli.

ORGANIZATORZY:

koordynator: Jakub Barański
dział programowy: Marcin Słowikowski, Emilia Kowalska, Natalia Rożek, Kaja Skorzyńska, Dorota Kalina Trojanowska
partnerzy: Jakub Barański, Daniel Krzaczkowski
promocja: Marcin Woźniak, Anna Kłodnicka, Natalia Michalik, Klaudia Toruń, Eryk Małecki
logistyka i obsługa: Michał Chołubek, Melania Pełczyńska, Grzegorz Persona, Weronika Polakowska, Michał Socha
formalności: Maciej Mizeracki

belka