– Lublin Lubi Larpy

Bal Marionetek: Karnawał

W 2015 roku odwiedziliśmy cynazyjskie Kindle podczas larpa “Bal Marionetek”. Razem z graczami przenieśliśmy się do mrocznego świata Monastyru. Świata, którego bohaterami byli dumni ludzie doświadczeni przez życie. Świata, który był pełen spisków i tajemnic. Świata, który skrywał fałsz i obłudę pod maską piękna i elegancji. W tym roku chcemy zaprosić Was do niego ponownie.

“Bal Marionetek: Karnawał” to historia, która rozegra się z dala od stolicy kraju, wielkiej polityki i decyzji ważnych dla całej Cynazji. Ponownie chcemy Wam zaproponować stworzenie bogatej, wielowątkowej i emocjonalnej historii, jak również dać Wam szansę, na udział w balu o prawdziwie barokowym charakterze, pełnym pięknych dam i wytwornych kawalerów.

We wrześniu zapraszamy Was do Kan, miasta zazdrośnie patrzącego na Kindle, ale również do cna cynazyjskiego. Pełnego lokalnych zależności, intryg, zwaśnionych rodów, rodzinnych sekretów, skrywanych romansów oraz, jak to w Cynazji, blichtru, przepychu i chęci do zabawy! Okazja do spotkania będzie najlepsza z możliwych – miejski bal karnawałowy. Z pewnością, nie zabraknie śmietanki towarzyskiej Kan, jak i gości z całego kraju, a może nawet Dominium!

Gra odbędzie się 10 września, w Pałacu Czartoryskich w Puławach, a koszt udziału nie przekroczy 100 zł od osoby. Szczegółowych informacji spodziewajcie się przed połową roku.

Natalia Rożek, Jakub “Shonsu” Barański, Daniel “Krzak” Krzaczkowski