– Lublin Lubi Larpy

Przystań Niedokończonych Opowieści

Przystań Niedokończonych Opowieści to larp narratywistyczny, skupiony na tworzeniu opowieści w konwencji złamanej baśni. Mimo inspiracji w postaci świata Changelinga, nie jest to gra w tym systemie – rezygnujemy z większości mechanicznych rozwiązań, a bajkowość postaci, zdarzeń oraz otoczenia ma służyć budowaniu klimatu. Wracamy do korzeni Changelinga – baśni. Nie liczcie jednak na lekką i beztroską grę. Pierwotnie baśnie były pełne okrucieństwa oraz spaczonej moralności i właśnie z tego czerpiemy przy tworzeniu naszego larpa.

Termin: 18/19 maja 2019
Miejsce: Nasutów, Województwo Lubelskie
Autorki: Emilia Kowalska, Kaja Skorzyńska
Liczba miejsc: 25 (11 ról kobiecych i 14 ról męskich)
Start zapisów: 22 lutego, godzina 20
Koszt: 200 zł
Kontakt: pno@lublarp.pl
dołącz na Facebooku

Akcja gry toczy się w miejscu między snem a jawą, na skraju rzeczywistości i niezwykłego, okrutnego świata baśni. A przede wszystkim w miejscu, w którym można się zapomnieć i nie myśleć o czyhającym za bramą niebezpieczeństwie. Dajemy Waszym postaciom bezpieczną Przystań, w której nie muszą obawiać się Fae. Jedną noc wytchnienia, po której wraca codzienny trud odmieńczego życia.

Nie znajdziecie tu ratowania świata, polityki dworów czy wspólnej próby pozbycia się Panów. Fabułę opieramy na zagmatwanych relacjach między postaciami, trudnych decyzjach do podjęcia, cykliczności zdarzeń, pytaniach o przeznaczenie i człowieczeństwo, tworzących razem ciężki, ale i niezwykły klimat.

Zapraszamy do spędzenia z nami tej niezwykłej, pełnej opowieści, Księżycowej nocy!

Przystań Niedokończonych Opowieści:

Edycje gry:

  1. 9/10 września 2017 – premiera
  2. 25/25 sierpnia 2018
  3. 18/19 maja 2019