– Lublin Lubi Larpy

Miss Zasranych Stanów | co i jak

Miss Zasranych Stanów to larp inny niż inne. Pewnie nie raz zdziwicie się tym, co o nim przeczytacie. Pomyślicie sobie: WTF/LOL/WOW (niepotrzebne skreślić) i o to właśnie chodzi! Bo przecież nie jest nam potrzebny „kolejny larp postapo” (jest kilka naprawdę zajebistych). Złamiemy niejedno larpowe prawo, obalimy trochę mitów, pewne rzeczy postawimy na głowie. Jesteśmy w tym dobrzy…

Chcemy Was namówić na wspólną zabawę z konwencjami, stereotypami i kliszami kulturowymi, na wybuchowy popkulturowy mix. Proponujemy postapo lekkie, łatwe i przyjemne, z komediowym sznytem. Gdzie bohaterowie nie muszą umierać od ołowiu, głodu, brudu i choroby popromiennej. Gdzie stać ich na skórę, furę i komórę, mogą popijać drinki z palemką i szastać gamblami w kasynie. Gdzie każdy ma dwa wiadra lansu i niewyparzoną gębę. Neuroshimowy chrom w czystym wydaniu – z przymrużeniem oka i zdrowym dystansem do wszystkiego.

Miss Zasranych Stanów to larp drużynowy. Zgłoszenia i opłaty będą dotyczyły grup liczących do sześciu osób. Zbieracie ekipę, decydujecie się na jedną z dostępnych frakcji, tworzycie i zgłaszacie drużynę. My podsuwamy kilka pomysłów, ale to Wy wymyślacie, co spaja grupę i odróżnia od innych, jakie są między wami relacje i dlaczego bierzecie udział w wyborach. My pisząc dla Was karty postaci, zadbamy o to, aby z tych pomysłów stworzyć dla Was bohaterów pełną gębą i osadzić ich w świecie. Nie będzie więc współtworzenia, ale będziemy budować na Waszych fundamentach.

Larp odbędzie się 1 maja 2016. Na potrzeby gry znaleźliśmy dla Was klimatyczne ruiny starej cementowni w Orchówku na terenie województwa Lubelskiego. Miejsce to pieszczotliwie nazwaliśmy Końcem Świata. Więcej informacji na temat larpa i zapisów już wkrótce na naszej stronie i Facebooku.