– Lublin Lubi Larpy

Jeepform noworoczny w Narnii

Nowy rok to okazja do szampańskiej zabawy, karnawałowego szaleństwa i fajerwerków! Postanowiliśmy więc otworzyć larpowych rok 2015 w Lublinie jakimś lekkim, dynamicznym i szałowym jeepformem w Narni.

Nowy rok to także dobry moment na robienie postanowień i spełnianie życzeń, dlatego sami będziecie mogli wybrać, w co zagramy. Oto nasze propozycje:

Mężowie – Jakub Tabisz

Jesteś mężczyzną mojego życia. Pamiętasz, jak się poznaliśmy wtedy w Ciechocinku? W Krynicy? Wybacz kochanie, za dużo wina… Przecież w Ciechocinku byliśmy dopiero później. Nie byliśmy? Właśnie, dlaczego nigdy nie zabrałeś mnie do Ciechocinka, zawsze tam chciałam pojechać. W ten weekend? Wybacz, ale mam już plany, jadę na konferencję do Warszawy.

Kiedy każdemu mężowi wmawia się, że jest tym jedynym, bardzo łatwo się w tym pogubić…

Niedźwiedź – Ola Kiebasz i Natalia Rożek

Bo casem jak halny zawieje, to sie dzieje we wsi tako historia, hej! Mozeta nie wiezyć, ale to prowda najprowdziwsa, jako tu stoje. Jurny juhas Jendrek ten z tamtych ło, wiecie których, w niedźwiedzia zamienion zostoł. Jakoś Marynia łurok na niego zuciła po tym jak morde zachloł. A potym sie musiał nastaroć, coby sie łodmienić. O tym cała historyja. Cy sie łodmieni? Tegoz to nie wiadomo, hej!

Czy prawdziwa miłość obudzi się w sercu i odmieni oblicze jurnego juhasa Jędrka?

Sokrates – Dorota Kalina Trojanowska

Aj low Polska! Polska piekna! Gals from Polska piekna! Ja student z forejn eksczeńdż! Polska super! Wodka super! Troche zimno… Ale pieknie. Kalesony super! Miło tu bycz! Ale ten boj z Frans to szmierdżi ser w lodufka. I szysko szmierdżi ten ser. Ale boj z Dżermany wydżuca ten ser. Mówi szajse i kurwa i wydżuca… De best jest gal z Spejn. Ona ma najs bubis. Ale troche zimno to nie widacz. Ale sie pczytula ciesto. To nawet jak zimno jest pieknie.

Szok kulturowy – studium przypadku na grupie studentów z wymiany zagranicznej…

The Upgrade! – Olle Jonsson, Thorbiörn Fritzon i Tobias Wrigstad

Witamy w naszym telewizyjnym szoł, w którym o zwycięstwo walczą pary, których związki potrzebują wzniesienia się na nowy level. Czy ich miłość przetrwa ciężką próbę czasu? Czy wyjdą z programu z tymi samymi partnerami? Tego dowiecie się, śledząc nasze szoł! Dajemy wam wszystko, czego potrzebujecie: romans, zdradę, intrygę, adrenalinę, krew i łzy.

Trudno zachować wierność, jeśli nagrodę zgarną tylko ci, którzy w programie znajdą nowego partnera…

White-out: Las Vegas – Anders Nygren i Olle Jonsson

Wstążka asfaltu przecina amerykańskie równiny w drodze do Las Vegas, gdzie każdy może spełnić swój American Dream! Zwłaszcza jeśli jest Elvisem! Nie ważny jest wiek, waga, kolor skóry a nawet płeć. Jeśli czujesz w sobie ducha Elvisa, musisz odwiedzić miasto rozrywki, hazardu i grzechu. Wsiadaj do naszego różowego caddilaca i ruszamy na spotkanie przygody!

Czyli o tym, co może wyniknąć z podróży czterech Elvisów do osławionego Las Vegas…

 

Jeepformy to gry improwizacji, które zakładają aktywny udział publiczności. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby zagrać jedną z większych ról albo wystąpić w jakimś krótkim epizodzie, albo po prostu popatrzeć i pośmiać się razem z nami. To świetna okazja dla początkujących, którzy do tej pory tylko słyszeli, że larpy to dobra zabawa, ale dotąd nie mieli okazji spróbować.

Spotykamy się w Domu Kultury Narnia w niedzielę, 25 stycznia, o godz. 15:00.

Jeśli czas pozwoli, zagramy więcej niż jeden scenariusz, a potem z pewnością wybierzemy się wspólnie na przysłowiowe piwo.

WSTĘP WOLNY zabierz ze sobą tylko dobry humor i coś słodkiego (lub słonego) do pochrupania. 🙂