– Lublin Lubi Larpy

Miss Zasranych Stanów | info organizacyjne

A więc wybieracie się z nami do Zasranych Stanów… Bardzo się cieszymy i już śpieszymy z informacjami, na co możecie liczyć podczas wycieczki do postapokaliptycznego świata i z jakimi to się wiąże kosztami.

Miss Zasranych Stanów to 10-12 godzin gry, ale podobnie jak w przypadku Sagi o Ulvedalen, chcemy Wam zapewnić bazę noclegową i transport na teren larpa oraz wyżywienie… a także afterparty w klimacie na lokacji bezpośrednio po zakończeniu gry. Plan jest następujący:

30 kwietnia od 18:00 czekamy na Was w bazie noclegowej nad jeziorem Białym, gdzie zarezerwowaliśmy domki letniskowe (4-8-osobowe). To wieczór, kiedy jest czas na poznanie się, integrację, dziką imprezę do rana, a w razie potrzeby wyjaśnienie wszelkich kwestii związanych z grą i indywidualne odprawki. Przed larpem nie planujemy żadnych warsztatów, briefingów, opowieści o świecie, mów bogoojczyźnianych ani innych rzeczy, które odbiorą Wam czas na grę albo na wyspanie się i zrobienie na bóstwo. Jesteśmy dorośli, Wy jesteście dorośli (gra przeznaczona jest dla ludzi pełnoletnich), chyba możemy sobie powiedzieć wprost, że to nie jest przedszkole, gdzie wszyscy wszędzie za rękę i parami.

1 maja w godzinach 9:00-10:00 serwujemy Wam śniadanie, a od 11:00 zaczynamy wozić Was na lokację busikiem. Każda drużyna, przekraczając bramy cementowni, zaczyna grę od zapisania się do konkursu i zrobienia zdjęć. To jest moment na chillout, obadanie konkurencji, obczajenie sytuacji i zjechanie się wszystkich graczy. Pierwszy oficjalny punkt programu jest o 13:00 i są to zapisy missek. Także jest furtka do zmiany kandydatki jeszcze w trakcie gry. 😛 Podczas larpa zapewnimy Wam jeden ciepły i pożywny posiłek, a także możliwość zakupu żarcia i napitków – także alkoholowych (przypominamy, że gra jest przeznaczona dla osób dorosłych).

Larpa kończymy o 23:00 i bez zbędnych ceregieli rozpoczynamy afterparty! Dla tych mniej imprezowych oraz transformersów będzie opcja wcześniejszego powrotu busem do noclegowni. Następnego dnia w tych samych godzinach jemy śniadanie i przed 12:00 zdajemy domki. W tym miejscu pojawia się opcja dla chętnych – gdyby ktoś chciał zostać nad Białym dłużej, wszak to wolny weekend, możemy to załatwić po okazyjnych cenach. 🙂

Podsumujmy, biorąc udział w Miss Zasranych Stanów otrzymujecie:

 • 10-12-godzinna odjechana gra postapo zakończona afterem – sztuk 1
 • ruiny cementowni na końcu świata – sztuk 1
 • żarło w trakcie nie będące pieczonym szczurem ani wężem – sztuk 1
 • transport busikiem na trasie Polska – Zasrane Stany – sztuk 2
 • nocleg w domku letniskowym ze śniadaniem – sztuk 2
 • kibel na miejscu dla tych, co w krzaki chodzą się tylko czochrać – sztuk 1
 • fotograf, co Wam zrobi zajebiste fotki – sztuk 1
 • szpej (scenografia, prąd, oświetlenie, nagłośnienie) – w ilościach
 • zestaw szampan, truskawki i bita śmietana – sztuk 1
 • szansa na zostanie Miss Zasranych Stanów – sztuk 1

No i teraz najważniejsze… KASA! Sytuacja wygląda następująco… Koszt udziału jednej drużyny w Miss Zasranych Stanów to 1800-2000 zł w zależności od tego, jaki macie refleks:

 • 1800 zł – 12-26 lutego
 • 1900 zł – 27 lutego – 4 marca
 • 2000 zł – 5-11 marca

Na koniec kilka zadań matematycznych:

 1. 6-osobowa drużyna zapisała się na larpa 4 minuty po otwarciu zgłoszeń. Jaki jest koszt udziału jednej osoby?
 2. W ostatnim dniu zapisów na larpa zapisała się grupa znajomych brydżystów. Ile za udział zapłaci każdy z nich?
 3. Pięciu studentów polibudy płaci za to, żeby kumpela pojechała z nimi na larpa. Po ile chłopaki muszą się zrzucić, jeśli zapisali się 1 marca?
 4. Jacek chce, żeby jego dziewczyna została Miss Zasranych Stanów. Kupił bilety ostatniego lutego. Ile będzie musiał wyłożyć na tę fanaberię?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 komentarze “Miss Zasranych Stanów | info organizacyjne”