– Lublin Lubi Larpy

LLF 22/23 – kwestie organizacyjne

Lokacja:

Na LubLarp Festiwalu 22/23 spotykamy się w Centrum Kultury w Lublinie (adres Peowiaków 12) – tylko nie pomylcie z Centrum Spotkania Kultur!

Dojazd:

Centrum Kultury znajduje się w ścisłym centrum Lublina. Łatwo tam dojechać zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską (przystanek Plac Litewski: linie 02, 18, 26, 31, 32, 40, 57, 150)

Parkingi:

W centrum miasta obowiązuje Strefa Płatnego Parkowania (pn-pt, w godz. 8-18). Bilety można kupić w parkomatach. Ważne: parkomat nie wydaje reszty. W sobotę i niedzielę parkowanie jest zazwyczaj bezpłatne, ale bądźcie czujni, bo nie zawsze. Parkingi, które znajdują się najbliżej CK:

  • Mieczysława Karłowicza
  • Peowiaków 6
  • Centrum Handlowe Plaza, Lipowa 13

WAŻNE! Uważajcie na parking na ulicy Okopowej i Karłowicza. Po jednej stronie ulicy jest miejska strefa parkowania (zasady jak powyżej), zaś po drugiej prywatny, całodobowo płatny parking. Dokładnie sprawdźcie, gdzie zaparkowaliście, żeby nie dostać mandatu!

Sklepy:

  • Żabka – Hugona Kołłątaja 2
  • Lewiatan – Peowiaków 10
  • Centrum Handlowe Plaza, Lipowa 13

Mapa okolicy:

Obiad:

Wybraliśmy kilka miejsc, do których będziemy organizować wspólne wyjście na sobotni obiad. Na maila otrzymacie ankietę, w której możecie wybrać interesującą was restaurację (menu po kliknięciu w link w nazwie):

  • Czarna Owca – burgery, street food, amerykańska
  • OSTRO – pizza, burgery, drinki
  • Sielsko-Anielsko – polskie dania tradycyjne, dostępne opcje wegetariańskie
  • Zielony Talerzyk – opcje wegetariańskie, wegańskie, bezglutenowe i bezlaktozowe (limit miejsc: 25, decyduje kolejność zgłoszeń)

Chill zone:

W tym roku nie będzie wyznaczonej strefy chillu ani kącika kawowego. Zaopatrzcie się w wodę lub skorzystajcie z oferty Cafe Centralna, która znajduje się w tym samym budynku. Można tam zjeść kanapki, zupy oraz kupić ciepłe i zimne napoje.

Szatnia:

Będzie udostępniona bezpłatna, niestrzeżona szatnia przy wejściu do budynku. Z racji panujących warunków pogodowych, zachęcamy do wzięcia obuwia na zmianę – dzięki temu ograniczymy ryzyko powodzi. 😉 Wyznaczymy również oddzielne miejsce na bagaże. Co ważne, nie bierzemy odpowiedzialności za pozostawione rzeczy – cenne przedmioty noście ze sobą. W salach larpowych udostępnimy wam kartonowe pudła, w których przechowacie je na czas trwania gry.

Plebiscyt

Po każdym larpie gracze zostaną poproszeni o jego ocenę w skali od 1 do 10 – wyślemy wam ankietę drogą mailową oraz SMS-em. Z zebranych głosów liczymy średnią – gra z najwyższą oceną wygrywa nagrodę publiczności. W przypadku remisu wygrywa gra, na którą oddano większą liczbę ocen „10”. W przypadku dalszego remisu wygrywa gra, na którą oddano większą liczbę ocen „9” itd. Jeśli nie uda się w ten sposób rozstrzygnąć remisu, gry otrzymają nagrodę ex aequo. Aby larp został uwzględniony w plebiscycie, powinien zostać oceniony przez minimum ⅔ uczestników.