– Lublin Lubi Larpy

Wieści z Ulvedalen

Z przykrością musimy napisać, że druga edycja Sagi o Ulvedalen stoi pod znakiem zapytania. Ze względu na niską frekwencję rozważamy odwołanie gry 23 stycznia.

Na taki stan rzeczy na pewno składa się wiele czynników. Dla jednych być może niesprzyjający termin, dla innych zaporowa cena, być może nie wszystkim leży specyfika larpa, niewykluczone, że zaistniał także syndrom drugiego terminu, w końcu część z Was być może zniechęca fakt, że fabuła osadzona jest w świecie Koszmarnych Gąszczu Kołysanek.

Scenariusz skonstruowany jest w ten sposób, że jego rozegranie nie jest możliwe bez kompletu graczy. W chwili obecnej zapisało się niewiele ponad 1/3 potrzebnych osób. Do larpa pozostał niecały miesiąc, a z informacji, które zebraliśmy zainteresowanie runem 23 stycznia nie jest zbyt duże.

Niestety, nie ma możliwości organizacji gry w innym terminie tej zimy, w związku z tym pozostaje jedynie decyzja o odwołaniu larpa. Na jej podjęcie dajemy sobie czas do końca roku. Do tego czasu wstrzymujemy także zakup biletów. Jeśli do tego czasu sytuacja z zapisami „drastycznie” się nie zmieni, gra się nie odbędzie.

Jednocześnie pragniemy zapewnić wszystkich zgłoszonych dotąd graczy, że w przypadku ewentualnego ponownego podejścia do organizacji Sagi o Ulvedalen – w pierwszej kolejności zapewnimy im możliwość udziału w wybranej już roli.