– Lublin Lubi Larpy

Wieści z Ulvedalen

Jeśli z niecierpliwością czekaliście na wieści z Ulvedalen, to dziś jest ten dzień (ta noc), kiedy odkryjemy wiele dotychczasowych tajemnic…

Pierwsza dobra wiadomość jest taka, że udało nam się ustalić ostateczną cenę biletów. Będą kosztowały 250 zł. Wasze wpłaty będziemy przyjmowali od 21 grudnia do 10 stycznia. O szczegółach będziemy informowali bezpośrednio osoby zgłoszone na obydwie edycje larpa. Osoby, które zakupiły vouchery na nasze wydarzenia w kampanii crowdfoundingowej Spindle będą mogły wykorzystać je TAKŻE na Sagę o Ulvedalen.

Druga dobra wiadomość jest taka, że wszyscy zainteresowani udziałem w II edycji larpa będą mogli zapisać się na niego już od wtorku 15 grudnia (pojutrze). O udziale w grze będzie decydowała kolejność zgłoszeń – niezależnie na role męskie i role kobiece. Zapisy będziemy prowadzili przez formularz, który wystartuje o wschodzie słońca, czyli o 7:27.

Formularz będzie składał się z dwóch części – informacji dotyczących gracza oraz preferencji odnośnie postaci, które pomogą Dorocie dobrać każdemu najbardziej odpowiednią rolę. W oczekiwaniu na rozpoczęcie zgłoszeń zachęcamy do odświeżenia informacji zawartych w design dokumencie.