– Lublin Lubi Larpy

Saga o Ulvedalen | czas i miejsce

Mamy dobre wieści dla wszystkich zainteresowanych larpem Saga o Ulvedalen. Po pierwsze: znaleźliśmy idealną lokację. Po drugie: w styczniu odbędzie się nie jedna, a dwie odsłony gry.

Zabierzemy Was do małej wsi Skowieszynek pod Kazimierzem Dolnym, gdzie znaleźliśmy starą klimatyczną stodołę z drewnianymi wierzejami. Klepisko, bo tak nazywa się to miejsce, jest przyjazne wszelkim twórczym inicjatywom. Tego lata jego właściciele zainicjowali w stodole kameralny teatr. Prowadzimy także rozmowy w celu zorganizowania dla uczestników noclegu oraz transportu w Kazimierzu Dolnym.

Pierwsza Saga o Ulvedalen odbędzie się w sobotę 16 stycznia i będzie edycją dedykowaną, co oznacza, że będą mogły wziąć w niej udział osoby specjalnie zaproszone przez autorkę do odegrania konkretnych ról. Wszyscy gracze z tego grona już wkrótce otrzymają potrzebne informacje drogą mailową i zostaną poproszeni o potwierdzenie udziału. W wypadku rezygnacji z roli będziemy szukać odpowiedniego zastępstwa.

Druga edycja larpa odbędzie się tydzień później, czyli 23 stycznia – również w sobotę. Zostaną na nią zorganizowane otwarte zapisy, które rozpoczniemy w grudniu. Jednocześnie przypominamy, że znajomość systemu RPG Changeling: the Lost ani larpa Koszmarne Gąszczu Kołysanki nie jest niezbędnym warunkiem do wzięcia udziału w grze, choć ten drugi czynnik może wpłynąć na jakość zabawy ze względu na ciągłość części wątków czy postaci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *