– Lublin Lubi Larpy

LubLarp Festiwal – dziękujemy za lata wspólnej zabawy!

Zwykle o tej porze ogłaszaliśmy pierwsze informacje o LubLarp Festiwalu, ale tym razem mamy dla was inną ważną wiadomość.

Podjęliśmy decyzję o zakończeniu jego organizacji. Możliwe, że festiwal wróci kiedyś w innej formie – może jako mniejszy, bardziej kameralny event, ale na ten moment nie chcemy składać obietnic bez pokrycia. Choć schodzimy z festiwalowej sceny, nie znikamy z larpowego świata. Nadal planujemy zapraszać was na gry w lubelskim stylu. 

Miniona edycja pokazała, że organizacja festiwalu kosztuje nas za dużo energii i czasu. W ciągu ostatnich lat wiele zmieniło się w naszych życiach: braliśmy śluby, podejmowaliśmy nowe prace i witaliśmy na świecie dzieci. W tym samym czasie LubLarp Festiwal z małego wydarzenia dla osób z Lublina i okolic urósł do ogólnopolskiego festiwalu, którego frekwencja od 2014 r. zwiększyła się pięciokrotnie! 

Jesteśmy dumni, że przez siedem edycji zapewnialiśmy osobom tworzącym larpy przestrzeń do ich wystawienia, a osobom grającym szansę na przeżycie wielu niezwykłych przygód. Zawsze z radością witaliśmy was w Lublinie, a samo wydarzenie pomogło LubLarp Teamowi stać się grupą zżytych ze sobą ludzi. Dużo się nauczyliśmy oraz nawiązaliśmy ważne przyjaźnie, które zostaną z nami na długo.

Dziękujemy za lata wspólnej zabawy! Wasz wartościowy feedback pozwalał udoskonalać kolejne edycje, a ciepłe słowa dawały motywację do działania. Trzymamy kciuki za inne ekipy tworzące larpowe festiwale i zachęcamy was do zapoznania się z ich propozycjami. Przed nami Jesienna Uczta Larpowa, Carbon i KrakON!