– Lublin Lubi Larpy

Larp Szkoła dla panien

Jezioro Winandermere spowija nie tylko mgła, ale także wiele tajemnic i legend, którymi przesiąkły mury położonej na wyspie Belle Isle St. Jude School for Girls. Wiele z tych opowieści od lat snutych wieczorami przy kominku, uczennice znały już na pamięć. I choć panna Cuthbert, świeć Panie nad jej duszą, zawsze mawiała, że to tylko tutejszy folklor, wyssane z palca bajki opowiadane dzieciom, żeby trzymały się z daleka od zdradliwych wód Winandermere, bujna wyobraźnia dziewczynek zasypiała zawsze ostatnia… Nic dziwnego, że kiedy Josie Pye zniknęła, dziewczęta nie miały wątpliwości, że pochłonęła ją czarna toń Winandermere.

***

Szkoła dla panien to mroczna, gotycka opowieść, której akcja dzieje się pod koniec XIX wieku w oddalonej od cywilizacji prywatnej szkole dla panien, położonej na wyspie w północnej Anglii. Do udziału w grze wymagane są stroje nawiązujące do tamtych czasów, mile widziane są również wszelkiego rodzaju rekwizyty, które pomogą zbudować klimat. Larp przeznaczony jest dla 13-16 graczy.

Narnia otworzy swoje podwoje o godzinie 14:30. O 15:00 rozdamy karty postaci i rozpoczniemy briefing. Gra startuje punkt 16 i potrwa około 5-6 godzin.

Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie drogą mailową pod adresem info@lublarp.pl. Prosimy o podanie w tytule maila: „Zgłoszenie – Szkoła dla panien”, a w treści: imienia i nazwiska zgłaszanej osoby, adresu e-mail oraz numeru telefonu kontaktowego.

Koszt udziału w grze to 15 zł. Informacje o sposobie płatności otrzymacie w mailu zwrotnym. O udziale w grze decyduje kolejność wpłat.