– Lublin Lubi Larpy

Co, gdzie, kiedy 2017

Zdajemy sobie sprawę, że odbywająca się na początku roku Kola jest dla wielu ekip dobrym miejscem na prezentację larpów i festiwali planowanych na dany rok. Na najbliższej edycji chcemy zaproponować wspólny format, który z jednej strony pozwoli na zapoznanie uczestników z dostępnymi opcjami larpowania w 2017 roku, ale z drugiej strony nie zdominuje konferencji.

Tak powstał pomysł na larpowe co, gdzie, kiedy, które zbierze prezentacje wszystkich larpów i festiwali w jednym czasie i miejscu. I co najważniejsze – w jednym formacie.

Na prezentację swojego projektu otrzymujecie 5 minut i 3 slajdy, które ułożymy chronologicznie zgodnie z datą (alfabetycznie w przypadku wydarzeń odbywających się tego samego dnia). Będą zawierały podstawowe informacje odnośnie gry:

SLAJD 1 (1 minuta)

  • tytuł wydarzenia
  • organizator wydarzenia
  • czas i miejsce wydarzenia
  • czas trwania wydarzenia (w godzinach/dniach)
  • koszt udziału w wydarzeniu
  • planowana liczba uczestników
  • adres strony internetowej / adres FB

SLAJD 2 (2 minuty)

Czym jest to wydarzenie, jakiego rodzaju to larp, o czym jest larp

SLAJD 3 (2 minuty)

Dla kogo jest ta gra, kto i dlaczego będzie się na niej dobrze bawił

Na podstawie przesłanych informacji i 3 zdjęć/grafik przygotujemy spójną wizualnie prezentację wszystkich zgłoszonych projektów. Aby całość przebiegała sprawnie, nie zakładamy pytań z widowni w trakcie – będzie można je zadać indywidualnie organizatorom konkretnych wydarzeń już po zakończeniu bloku.

Wszystkich organizatorów wydarzeń zachęcamy do pobrania krótkiego formularza i przesłania go wraz z wybranymi grafikami na adres program@kola.org.pl najpóźniej do końca stycznia 2017.

Co, gdzie, kiedy 2017 planujemy wstępnie na piątkowy wieczór.