– Lublin Lubi Larpy

Nie samymi larpami człowiek żyje

Kola 2017 to nie tylko inspiracja i innowacja, ale też oczywiście integracja!

Piątek, piąteczek, piątunio

Nic tak nie zbliża ludzi jak wspólne robienie rzeczy. Larpujemy razem, ale na pewno nie tylko to nas łączy. Dlatego piątkowy wieczór postanowiliśmy przeznaczyć na nieco inne formy spędzania wolnego czasu. Jedni zapewne będą woleli usiąść i porozmawiać przy dobrym jedzeniu. Kuchnia polska, włoska, tajska, indyjska, owoce morza, sushi, steki, wege – opcji jest naprawdę sporo. Inni być może chcą przeżyć wieczór bardziej aktywnie. Zwiedzanie miasta, escape room, laser tag, aqua park, kręgle, bilard, gokarty, ścianka wspinaczkowa… Jak to mówią, dla każdego coś miłego. ????

Przy zgłaszaniu się na Kolę będziecie mogli wybrać z przygotowanej przez nas listy, na co macie największą ochotę w piątek. Oczywiście poczynimy odpowiednie rezerwacje tam, gdzie to konieczne.

Śniadanie z larpami

Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia, dlatego w sobotni i niedzielny poranek zapraszamy Was na śniadania larpowe. To już niepisana tradycja, że wspólnie dzielimy się jedzeniem i opowieściami – wspominamy larpy, opowiadamy o postaciach, snujemy plany na nadchodzący sezon… Nie wyobrażamy sobie lepszej atmosfery do niezobowiązujących rozmów o larpach niż leniwe poranki jeszcze przed rozpoczęciem punktów programu.  

Będą koce, poduszki, kawa, herbata i oczywiście coś do przekąszenia. Możecie również przynieść swoje jedzenie i podzielić się nim z innymi. No i zyskacie pewność, że nie ominie Was żaden poranny punkt programu! ????

Gorączka sobotniej nocy

Wiadomo, bez dobrej imprezy nie ma… dobrej imprezy! ???? Taki też mamy plan na sobotni wieczór. Jesteśmy na etapie szukania miejsca, które nas pomieści oraz zapewni nam:

  • parkiet dla spragnionych tanecznych szaleństw;
  • ciche miejsce dla spragnionych rozmów o larpach;
  • bar dla spragnionych dobrych trunków.

Z doświadczenia wiemy, że najlepsze są imprezy tematyczne. Wiemy też, jak trudno znaleźć konwencję, która wszystkim przypadnie do gustu. Mimo to mamy nadzieję, że nasz pomysł Wam się spodoba. Sobotni wieczór stoi pod znakiem ulubionych bohaterów larpowych!

Zachęcamy do poszperania w larpowych szafach i wspomnieniach, do przebrania się albo chociaż do zabrania rekwizytów związanych z Waszą najulubieńszą postacią. Być może impreza będzie pretekstem do odświeżenia w głowie jakiejś historii i podzielenia się nią z innymi. Umożliwi też ponowne założenie kostiumu, którego nie mieliśmy więcej okazji nosić.

Kto to będzie? Stary przyjaciel czy ktoś, kogo poznaliście dopiero ostatnio? Czy wyjątkowa była cała gra, postać, czy może tylko to, co miała na sobie? Czy to był strój, nad którym pracowaliście wiele tygodni, czy taki “na ostatnią chwilę”? Przebierzmy się, powspominajmy i bawmy się do białego rana!