– Lublin Lubi Larpy

Improwizacje na wakacje | Romeo i Merkucjo

Zapraszamy co dwa tygodnie w środowe wieczory na patio zaprzyjaźnionego Pożegnania z Afryką do wzięcia udziału w grach improwizacji. 8 sierpnia o godz. 18:00, zagramy scenariusz,  który w Lublinie cieszy się dużym powodzeniem.

„Romeo i Merkucjo” Bartka Gajdzisa i Bartka Zioło opowiada historię, którą Szekspir pominął w swojej słynnej tragedii. To gra o męskiej, braterskiej miłości, którą już niedługo będziemy mogli przeżyć od wzniosłych początków do tragicznego finału. Może będziecie rwać włosy z głowy, patrząc, jak przyjaźń Romea i Merkucja rozłazi się w szwach przez jedną kobietę o imieniu Julia, a może odetchniecie z ulgą, gdy okaże się silniejsze niż śmierć. Wszystko zależy od was!

Przed rozpoczęciem scenariusza planujemy krótką rozgrzewkę impro.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku.

Jeepformy to gry improwizacji, które zakładają aktywny udział publiczności. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby zagrać jedną z ról albo po prostu popatrzeć i pośmiać się razem z nami. To świetna okazja dla początkujących, którzy do tej pory tylko słyszeli, że larpy to dobra zabawa, ale dotąd nie mieli okazji spróbować.

Improwizacje na wakacje

Zapraszamy na patio kawiarni Pożegnanie z Afryką, przy ul. Złotej 3