– Lublin Lubi Larpy

Zapraszamy na szkolenia

LubLarp to cykl szkoleń przeznaczonych dla osób, które są zainteresowane nowoczesnymi grami improwizacyjnymi lub dopiero stawiają w nich pierwsze kroki. To miejsce, gdzie najlepsi polscy larpowcy podzielą się swoim doświadczeniem, pokażą Wam czym są larpy. Nauczą Was, jak tworzyć i prowadzić gry na najwyższym poziomie.

DLA LARPOWCÓW

Grasz w larpy? Tworzysz je? Chcesz robić to lepiej? Wiążesz z nimi swoją przyszłość? Może myślisz o napisaniu gry na Złote Maski lub Larpy Najwyższych Lotów? Jeżeli odpowiadasz twierdząco na te pytania, to LubLarp jest właśnie dla Ciebie! Specjalnie dla takich ludzi zaprosiliśmy do współpracy uznanych w Polsce i nie tylko, larpowców z całego kraju! Właśnie z nami poznasz ich metody, techniki i klucze do sukcesu!

DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Słowo larp to dla Ciebie wielka niewiadoma? Nie wiesz, co to oznacza? Znajomy coś wspominał o graniu, rolach, scenariuszu, ale nie powiedział nic konkretnego? Zapraszamy Cię na szkolenie „Co to jest larp”. Z nami dowiesz się gdzie i jak można wykorzystywać larpy, co oferują i jak mogą przydać się właśnie Tobie! LubLarp poszerza horyzonty!

DLA MŁODZIEŻY

Wciąż się uczysz i zastanawiasz nad swoją przyszłością? Nie wiesz, jakie studia wybrać? Myślisz o psychologii, socjologii? Może kręci Cię projektowanie gier, a może pociąga teatr lub film? Na naszych szkoleniach pokażemy Ci elementy wspólne tych wszystkich dziedzin i larpów. Bez konieczności podejmowania długofalowych i wiążących decyzji umożliwimy Ci sprawdzenie, czy to coś właśnie dla Ciebie. LubLarp edukuje!

DLA FIRM

Pracujesz w sektorze kultury? Może w firmie eventowej? Chcesz zaproponować swoim klientom coś nowego, coś czego jeszcze nie próbowali? A może szukasz rozwiązań do pracy z podopiecznymi, uczniami? Larpy to mocno rozwijająca się sfera rozrywki, ale również świetny sposób na edukowanie, przekazywanie informacji czy szkolenie innych osób. Równie dobrze mogą być wykorzystywane również jako narzędzie terapeutyczne co sposób na udaną imprezę urodzinową. LubLarp drogą do sukcesu!

DLA KAŻDEGO

Kochasz obmyślać skomplikowane fabuły, ale nie masz lekkiego pióra? Fascynuje Cię aktorstwo, ale brak Ci odwagi? Deski teatru pociągają i przerażają jednocześnie? Z nami możesz w końcu spróbować tego wszystkiego. Realizuj niespełnione plany! Twórz historie, rozpisuj wątki, twórz i graj w larpy! LubLarp spełnia marzenia!

Szkolenia odbywają się w weekendy w cyklu comiesięcznym, począwszy od połowy kwietnia. Pojedyncze szkolenie składa się z dwóch 6-godzinnych bloków wykładów, warsztatów i ćwiczeń rozdzielonych kilkugodzinną grą, w trakcie której sprawdzimy w praktyce omawiane zagadnienia. Warsztaty odbywają się sobotę i niedzielę w godzinach 10:00-16:00, natomiast larp rozpoczyna się w sobotę między godziną 18:00 a 20:00. Wszystkie szkolenia mają miejsce w siedzibie Lubelskiego Stowarzyszenia Fantastyki przy ul. Lwowskiej 12.

Cena udziału w pojedynczym szkoleniu dla jednej osoby to 50 zł.

Każde ze szkoleń stanowi odrębną całość i można zapisać się na wybrane przez siebie kursy, ale zachęcamy gorąco do wzięcia udziału w całym cyklu. Osoby, które wezmą udział we wszystkich spotkaniach, otrzymają od nas specjalny certyfikat twórcy larpów LubLarp. Dodatkowo, wszystkie osoby, które zapiszą się na cały cykl, otrzymają zniżkę w wysokości 50 zł.

Ze względu na komfort i efektywność pracy warsztaty będą odbywały się w kilkunastoosobowych grupach, dlatego liczba miejsc jest ograniczona. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń – za moment zgłoszenia uznajemy moment wpłynięcia opłaty za szkolenie na konto organizatora. W związku z koniecznością poniesienia części kosztów z dużym wyprzedzeniem nie będziemy w stanie zwracać opłaty w przypadku rezygnacji z udziału nawet ze względów losowych.

Zapisy na szkolenia startują w poniedziałek 6 kwietnia.