– Lublin Lubi Larpy

Wieści z Ulvedalen

Rozpoczął się grudzień, zatem śpieszymy z informacjami na temat Sagi o Ulvedalen.

Dziś na skrzynkach graczy z premierowej edycji znajdą się zaproszenia z prośbą o potwierdzenie udziału w larpie w zaproponowanej roli. Mamy nadzieję, że do końca tygodnia zamkniemy listę i w przyszłym będziemy mogli otworzyć zgłoszenia do drugiej edycji gry.

W przyszłym tygodniu ustalimy także ostateczną cenę biletu. Na obecną chwilę możemy zapewnić, że koszt udziału w grze nie przekroczy 300 zł, mamy nadzieję, że będzie niższy – ciągle negocjujemy i staramy się zbić niektóre koszty.

W cenę oprócz udziału w 12-godzinnej grze w klimatycznej starej stodole wliczone są: noclegi (sobota i niedziela) w Kazimierzu Dolnym, obiad w dniu larpa, jedzenie w klimacie podczas gry, w tym jeden ciepły posiłek, transport autokarem na teren gry i powrót do bazy noclegowej. Pozostałe środki przeznaczymy na zorganizowanie oświetlenia i nagłośnienia, przygotowanie scenografii, zapewnienie niezbędnych handoutów oraz obsługi fotograficznej.

W międzyczasie polecamy Wam zapoznanie się z galerią z inspiracjami oraz design documentem.

 

Więcej informacji wkrótce. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, piszcie pod adres info@lublarp.pl, odpowiedzi zamieścimy w kolejnych wieściach z Ulvedalen.