– Lublin Lubi Larpy

Rozwój w biały dzień

W najbliższy piątek odbędzie się Festiwal Aktywności „Rozwój w biały dzień”, w ramach którego będziecie mogli zagrać jeepforma „Sokrates” autorstwa Doroty Kaliny Trojanowskiej. 

Fundacja TEAM Teatrikon we współpracy z Urzędem Miasta Lublin oraz WySPĄ w Lublinie zapraszają na Festiwal Aktywności „Rozwój w biały dzień”Celem wydarzenia jest ukazanie w praktyce, jakie możliwości rozwoju oferuje młodym ludziom Lublin. Przedstawiciele samorządu, biznesu, świata nauki oraz organizacji pozarządowych przygotowali praktyczne warsztaty, w ramach których młodzież i studenci mogą zmierzyć się z wyzwaniami, którym oni stawiają czoła na co dzień i poznać najciekawsze inicjatywy realizowane obecnie w Lublinie.

LubLarp dołączył do „Rozwoju w biały dzień”. W ramach prezentacji naszej działalności i naszego hobby, Kuba poprowadzi jeepforma „Sokrates” opowiadającego o studentach z wymiany zagranicznej odwiedzających nasz piękny kraj. Więcej szczegółów na temat gry i zapisów znajdziecie na stronie.

„Rozwój w biały dzień” to świetna okazja żeby poznać niesamowitych ludzi, instytucje i organizacje działające w Lublinie. Mamy nadzieję, że udział w tych warsztatach pozwoli młodym ludziom dostrzec, że nasze miasto jest miejscem gdzie można realizować najśmielsze pomysły, a co najważniejsze – osiągać sukces!

Festiwal odbędzie się w piątek, 27 marca 2015, w godzinach 8:00-15:30 w salach Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie (ul. Bursaki 12). Program znajdziecie na stronie wydarzenia.