– Lublin Lubi Larpy

LubLarp Festiwal 1/5

Na pierwszy ogień idzie zwycięzca tegorocznych Złotych Masek za najlepszą reżyserię: Eutanazja.

 

Autorzy: Mateusz Zachciał, Tomasz Kwarciński, Mariusz Kapczyński
Forma: Chamber larp
Konwencja: Korporacja
Czas trwania: 5 h
Liczba uczestników: 12
Termin: sobota, 12 grudnia, godz. 17:00
Stroje: korporacyjny dress code
Złote Maski 2015 za najlepszą reżyserię

 

 

Znamy Cię! Jesteś w targecie. Dołącz do nas i podejmij wyzwanie…

Zareklamuj śmierć. Bądź kreatywny!

Wiemy, że nie będzie to spot na którym uśmiechnięta konsultantka sprzedaje Towar zadowolonym Klientom. To będzie coś tak wyjątkowo, że ludzie ustawią się w kolejkę…

Witaj w teamie Synergis nowoczesnej agencji reklamowej. Nasza grupa podejmuje się najtrudniejszych wyzwań, nie cofniemy się przed niczym. Czeka na nas nielada wyzwanie, reklama eutanazji.

Dlaczego? – Bo Klient tego chce!

Czemu to jest możliwe? – Po wielu latach społecznych konsultacji, ścierania się opinii polityków, kościoła oraz obywateli, rząd Pyrstanu zalegalizował eutanazję. Temat tabu ujrzał światło dzienne, ludzie poznali prawdę o “dobrej śmierci” jak to określali starożytni Grecy. Dzięki tobie poznają dobrodziejstwo tej młodej dziedziny współczesnej medycyny. To właśnie jest zadanie dla naszego zespołu. Tylko my podejmujemy się niemożliwych wyzwań, tylko nasze nowatorskie spojrzenie pozwala zauważyć sedno, zdobyć rynek, zwiększyć sprzedaż. “Nie jest sztuką sprzedać eskimosowi lodówkę. Sztuką jest sprawić, by po miesiącu sam wrócił po zamrażarkę”.

Larp symulacyjny, poruszający trudną tematykę w nieszablonowy sposób. Będziemy żerować na stereotypach, twoich uprzedzeniach i poglądach.