– Lublin Lubi Larpy

LubLarp Festiwal 2019 – bilety

Jedyny koszt udziału w LubLarp Festiwalu wiąże się z zakupem biletów na wybrane przez siebie gry. Bilety na wszystkie larpy będą w tej samej cenie – 45 zł i dotyczą pełnoprawnej roli w larpie – udział w charakterze widowni, roli epizodycznej lub roli statysty (jeśli są przewidziane) jest bezpłatny.

Odbędą się tylko te gry, na które zostanie sprzedane minimum zakładanych biletów. Jeśli do 10 stycznia nie zbierze się komplet graczy, osobom, które zakupiły bilety, zaproponujemy zamianę ich na inną z dostępnych gier lub zwrot pieniędzy (na zasadach obowiązujących w sklepie). Ze wszystkimi osobami, które zakupią bilety skontaktujemy się drogą mailową w celu potwierdzenia tożsamości gracza (istnieje możliwość zakupienia biletu dla innej osoby) i/lub przydzielenia ról.

Zakup biletów jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu wydarzenia oraz zgodą na wykorzystanie wizerunku na zdjęciach z festiwalu (o które poprosimy każdego uczestnika pisemnie przy akredytacji).

Bilety, podobnie jak w ubiegłym roku, będziecie mogli kupić za pośrednictwem naszego partnera sklepu larpowego REKWIZYTORNIA od 15 grudnia od godz. 20:00.

 

Karnet VIP

W tym roku chcemy zaproponować opcję karnetu VIP dla osób, które chcą mieć stuprocentową pewność, że przyjeżdżając do Lublina na festiwal, będą mogły zagrać w wybranych przez siebie grach. To opcja baaardzo ograniczona – będzie ich tylko sześć! Sprzedaż karnetów VIP rozpoczniemy 10 grudnia o godz. 20:00 i będzie trwała do 14 grudnia do godz. 23:00 lub wyczerpania karnetów.

Karnet VIP uprawnia do odebrania pięciu biletów, po jednym w każdym slocie programowym (piątkowy wieczór, sobotni poranek, popołudnie i wieczór oraz niedzielny poranek). Wybrane przez siebie tytuły należy wpisać w uwagach przy zakupie karnetu. W przypadku, kiedy kupujący nie zaznaczy tytułów w uwagach oraz nie zgłosi tego do 14 grudnia włącznie organizatorom festiwalu, zostaną wylosowane. Bilety wybrane przez posiadaczy karnetów uszczuplą pulę biletów wprowadzoną do sprzedaży 15 grudnia.

Pojedyncze bilety, odebrane w ramach karnetu, można wymieniać z innymi osobami, oddać lub odsprzedać, zwrócić do sklepu można tylko pełny karnet. Cena karnetu to 450 zł.

Każda osoba, która zakupi karnet otrzyma przy akredytacji pamiątkową vipowską koszulkę – z unikatowym nadrukiem. Prosimy o podanie w uwagach przy zakupie rozmiaru i modelu (damska/męska).

 

Program LubLarp Festiwalu 2019 znajdziecie pod linkiem.
Do zobaczenia 18-20 stycznia w Lublinie!