– Lublin Lubi Larpy

LubLarp Festiwal – informacje o zapisach

Jesteśmy na finiszu składania programu, a w międzyczasie mamy dla Was pełne info dotyczące udziału w tegorocznej edycji.

Jedyny koszt udziału w LubLarp Festiwalu wiąże się z zakupem biletów na wybrane przez siebie gry. Wszystkie bilety będą w tej samej cenie – 30 zł i dotyczą pełnoprawnej roli w larpie – udział w w charakterze widowni lub w roli epizodycznej (jeśli są przewidziane) jest bezpłatny. W tym roku bilety będziecie mogli kupić za pośrednictwem naszego partnera sklepu larpowego REKWIZYTORNIA.

Odbędą się tylko te gry, na które zostanie sprzedane minimum zakładanych biletów. Jeśli do 1 grudnia nie zbierze się komplet graczy, osobom, które zakupiły bilety zaproponujemy zamianę ich na inną z dostępnych gier lub zwrot pieniędzy (na zasadach obowiązujących w sklepie).  Ze wszystkimi osobami, które zakupią bilety skontaktujemy się drogą mailową w celu potwierdzenia tożsamości gracza (istnieje możliwość zakupienia biletu dla innej osoby) i/lub przydzielenia ról.

Zakup biletów jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu wydarzenia oraz zgodą na wykorzystanie wizerunku na zdjęciach z festiwalu (o które poprosimy każdego uczestnika pisemnie przy akredytacji).

Program LubLarp Festiwalu poznacie 31 października (wtorek), a sprzedaż biletów wystartuje 6 listopada (poniedziałek) o godzinie 20:00.

 

 

 

LubLarp Festiwal został zrealizowany przy współpracy Fundacji Hesperos
i Centrum Spotkania Kultur oraz wsparciu finansowym Miasta Lublin.