– Lublin Lubi Larpy

Larporatorium

Czasami jest tak, że coś powinno działać, a nie działa. Bywa również i tak, że coś nie ma prawa działać, a jednak jakoś działa. Najgorzej, jeśli przekonacie się o tym dopiero w trakcie larpa. Dlatego na Koli otrzymacie miejsce otwarte na eksperymenty. Macie pomysł na nową, ciekawą mechanikę? Chcecie sprawdzić, ile szczegółów z karty postaci da radę zapamiętać gracz w ciągu piętnastu minut przed chamberem? A może poszukujecie najlepszej formy dla swoich interaktywnych warsztatów?

Larporatorium, czyli larpowe laboratorium, jest miejscem, gdzie twórcy i gracze spotykają się, by wspólnie testować, wypróbowywać i omawiać pomysły, które potem warto wdrożyć w życie. Każdy może wyjść z propozycją swojego eksperymentu, zebrać grupę badaną, a potem niech się dzieje larpowa nauka!

Nie potrzebujecie wcześniejszych zapisów i formularzy – wystarczy, że zarezerwujecie dla siebie Larporatorium, wpisując własny pomysł na tablicę na miejscu. W ten sposób macie pewność, że przestrzeń będzie dla Was dostępna, a wszyscy zainteresowani gracze dostaną jasną informację, kiedy mogą wpaść na coś ciekawego. W razie potrzeby jesteśmy w stanie zapewnić potrzebne materiały papiernicze i ewentualne wydruki.

Na Larporatorium przeznaczyliśmy otwartą przestrzeń CSK, co umożliwia każdemu chętnemu i zainteresowanemu wzięcie udziału w testach, przyjrzenie się, co ciekawego mają do zaoferowania twórcy larpowi, zaczerpnięcie inspiracji na własne próby w naszym Larporatorium.

Larporatorium będzie otwarte:

  • w piątek;
  • w sobotę (od godz. 17:00);
  • w niedzielę.