– Lublin Lubi Larpy

larp 007

W ten weekend pomieszczenia Domu Kultury Narnia zamienią się w główną siedzibę brytyjskiego wywiadu, a uczestnicy wcielą się w agentów Jej Królewskiej Mości.

Przypominamy, że pierwsze szkolenie cyklu LubLarp – co to jest larp – odbywa się już w najbliższy weekend. Zgodnie z tradycją, będziemy uczyć się w praktyce i w sobotni wieczór zagramy wspólnie larpa pod wymownym tytułem – „007”.

„007” to gra w konwencji szpiegowskiej. Gracze wcielają się w członków Grupy Alfa – początkujących agentów Jej Królewskiej Mości, zwerbowanych przez słynnego 007. ZADANIE: rozszyfrować i pokonać organizację terrorystyczną Spectre. PROBLEM: 007 zaginął i wszystko wskazuje na to, że Spectre posiada w Grupie Alfa swoich szpiegów. Czy agentom uda się zdemaskować zdrajców i wykonać zadania powierzone im przez MI6?

Oczywiście nie każdy agent wywiadu ubiera się jak James Bond. Możecie poszukać inspiracji w swoich ulubionych filmach szpiegowskich i kryminalnych. Garsonka w stylu agentki FBI, prochowiec i kapelusz z szerokim rondem, egzotyczna sukienka a’la Mata Hari, wojskowy mundur, czarny kombinezon i rękawiczki, albo tweedowa marynarka i rogowe oprawki dla szpiega-intelektualisty – opcji jest naprawdę wiele. Zastanówcie się w jakiego agenta wywiadu chcielibyście się wcielić i w jakim stroju będziecie się czuli najbardziej komfortowo.

Zapowiada się wieczór pełen emocji…

Wszystkich zainteresowanych udziałem w szkoleniu, odsyłamy do formularza zgłoszeniowego na stronie głównej. Zapisy trwają do piątku, do godz. 15:00.