– Lublin Lubi Larpy

KOLA 2017 w Lublinie

Zakończyła się 4. Konferencja Larpowa. Z Katowic wracamy z dobrymi wiadomościami. Za rok miłośnicy larpów spotkają się na konferencji w Warszawie, a za dwa lata – zawita do Lublina.

Pierwsze dwie edycje konferencji odbywały się we Wrocławiu, organizowane przez Stowarzyszenie Wielosfer. Podczas drugiej odsłony została podjęta decyzja o tym, aby wydarzenie mogło odbywać się co roku w innym mieście. Organizacją trzeciej KOLI zajęło się trójmiejskie Stowarzyszenie Funreal, organizując ją w Gdyni. Ostatnia, czwarta edycja odbyła się w Katowicach, a jej organizatorem było Stowarzyszenie Liveform.

W przyszłym roku na KOLĘ do stolicy będziemy mieli wyjątkowo blisko i mamy nadzieję, że pojawi się na niej silna reprezentacja z Lublina. Będziemy informowali na bieżąco o wszelkich postępach prac nad konferencją oraz zachęcali do brania czynnego udziału lubelskich larpowców. Liczymy także na pomoc przy organizacji lubelskiej Konferencji Larpowej, która włączy się w cykl wydarzeń uświetniających 700-lecie lokacji naszego miasta.