LubLarp Festiwal – pierwsza gra

Już niebawem koniec października i pełen atrakcji listopad (m. in. Falkon i ostatnie warsztaty LubLarp), a zaraz po nim grudzień, w którym także nie zabraknie wydarzeń larpowych. Jednym z nich będzie LubLarp Festiwal.

Zapraszamy Was na stronę LubLarp Festiwalu, gdzie będziecie mogli zapoznać się z formułą wydarzenia. Tym, którzy odwiedzili tej (tak odległej wiosny) Zieloną Górę i wzięli udział w Replay’u, na pewno nie jest ona obca.

Od dziś do końca października zaprezentujemy Wam 5 gier, które zostały dostrzeżone i pozytywnie ocenione przez znawców tematu, otrzymując nominację bądź nagrodę w jednym z konkursów larpowych. Także możecie mieć pewność, że naprawdę warto wziąć w nich udział. Zapisy wystartują z początkiem listopada i będą trwały do wyczerpania miejsc. Niewykluczone, że pojawią się także inne atrakcje, wszak przed nami jeszcze druga educja konkursu Larpy Najwyższych Lotów…

Pierwszą z festiwalowych gier jest nagrodzony tytułem Best Larp podczas tegorocznej Avangary larp „Pewnego razu w Ombreville” autorstwa Patryka Stryjewskiego i Anny Gęślickiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “LubLarp Festiwal – pierwsza gra”